Teslimat Bilgileri

Değerli WoodExt.com Üyesi,

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar WoodExt   sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Saat 14:00'a kadar verilen siparişlerinizde yer alan ürün(ler) stoklarımızda mevcut ise Aynı Gün Kargolanmaktadır. Mağazadan istenilen ürünlerin gönderimi 1-3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri (Yurtiçi veya Mng veya Surat veya Aras Kargo şirketleri ile )   garantisi ile size teslim edilecektir.    

Kargonun operasyonel süreçlerine bağlı olarak siparişlerin teslimatı için Kargo Şirketlerinin  ön gördüğü süre 1-3 İş günüdür.